로고

로그인 | 회원가입
자유게시판

자유게시판

молитви та акафісти про сім'ю

페이지 정보

profile_image
작성자 Barney
댓글 0건 조회 8회 작성일 24-09-02 00:07

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=молитви+та+акафісти+про+сім'ю
 
 
молитви та акафісти про сім'ю [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Молитва про сім’ю невидимою ниткою з’єднає всіх навколо. Кожна православна дружина, звертаючись до Всевишнього, отримує захист і порятунок для себе і. Амінь. Читайте також: молитва за сім'ю і дім, молитви до Богородиці, Вірш молитва матері за сина. В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. (тричі). Боже, будь милостивий до мене грішного. Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї. В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. (тричі). Боже, будь милостивий до мене грішного. Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї. Акафісти Біблія Новий заповіт. Євангеліє. Апостол. Богослів'я и творіння МОЛИТВИ ПРО СІМ'Ю. Молитва про збереження дівства до шлюбу 36. Молитви юнака. Нехай молитви про сім'ю принесуть мир, злагоду та любов у ваші родини, зміцнять віру і спрямують на шлях добрих справ. Нехай допомагають у скрутні часи, захищають від негараздів і зміцнюють. Молитва за сім’ю і дім (14 потужних молитв) – читати онлайн. Записки християнина публікує відео в списку відтворення Молитви та акафісти 3. р.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.