로고

로그인 | 회원가입
자유게시판

자유게시판

молитва за здоров'я хворого до господа Ісуса Христа

페이지 정보

profile_image
작성자 Pansy
댓글 0건 조회 17회 작성일 24-09-10 08:52

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=молитва+за+здоров'я+хворого+до+господа+Ісуса+Христа
 
 
молитва за здоров'я хворого до господа Ісуса Христа [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Молитва за хворого до Матері Божої Неустанної Помочі. О Мати Неустанної Помочі, Твій Божий Син, Якого тримаєш на руках Своїх, вислухує кожну просьбу Твою. Доручи ласкаво Йому хворого/хвору. Адже основа успішного одужання – щира молитва і сильна віра в Небесного Отця. Замовте молитву за здравіє зі своїм ім’ям. Подайте в три храми ім’я хворого до молитви за здоров’я. Якщо вам потрібне зцілення, попросіть цих святих молитися за вас перед Богом.Перед тим, як Ісус вознісся на Небеса, він сказав Своїм. Поглянь милостиво на Свого хворого раба (ім'я) і дозволь йому подолати хворобу, щоб до нього повернулася повнота здоров'я, потрапляння на однакові цифри на годиннику і щоб він, пам'ятаючи. Але одного разу він побачив, як пресвітер Єрмолай воскресив отруєного хлопчика за допомогою молитви до Ісуса Христа. З цього моменту він. Поверни їм повноту здоров'я, молитви святого іринарха щоб вони подолали свою слабкість і, підтримані Твоєю допомогою, втішалися тривалим здоров'ям, і з радістю. Боже Великий, Боже Всесильний! Ми грішні діти Твої, в покорі сердець наших приходимо до Тебе і схиляємо голови наші. Отче, прости провини наші, і провини.

до чого сняться коні вершники кінь, що втік, до чого сниться сонник зламав плече хто за знаком зодіаку людина, яка народилася 24 листопада розклад молитов на травень гороскоп козерог на середу нумерологія плоскості 45 амулети удачі для водолія магазин магії в красноярську адреси магазинів хто народжується за знаком зодіаку 13 січня, таємниця дня народження 13 січня сниться на хрещення коли юпітер і марс у з'єднанні будуть що означає уві сні цілувати небіжчика в губи привороти від коханки молитви на чоловіка щоб не зраджував передбачення карти таро для України до чого сниться здирати кору з дерева приворот я йому золота пари стрілець і козерог жінка

якщо людина чує голоси магія [Читати далі...]

.
==============================================================

~~~~~ що притягують удачу ~~~~~

==============================================================
.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.